اخبار

مهلت ثبت نام مجردان در طرح نهضت ملی مسکن تمدید شد

[ad_1]

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه تاکنون 350 هزار نفر در تهران در نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند، از تمدید مهلت ثبت نام مجردان در این طرح تا 29 اسفندماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین: خلیل محبت خواه وی روز شنبه افزود: وزارت راه و شهرسازی با هدف خانه دار شدن جوانان، تسهیل دوره ثبت نام، تشویق ازدواج و تشکیل خانواده مهلت ثبت نام را برای یک ماه دیگر تمدید کرد.

به گفته وی، تاکنون ثبت نام ها در طرح نهضت ملی مسکن در تهران تقریبا یک سوم نرخ ثبت نام در کل کشور بوده است.

محبت خواه افزود: از 350 هزار نفری که در این طرح در استان تهران ثبت نام کرده اند 88 هزار نفر مرد مجرد هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اذعان داشت: پیرو مصوبه شورای عالی مسکن در خصوص ثبت نام مردان مجرد بالای 23 سال، این دسته از شهروندان می توانند به آدرس ایمیل saman.mrud.ir مراجعه کنند. تا تاریخ 20 اسفند تا زمان ثبت نام نام برای عمل.

محبت خواه تاکید کرد: شهروندان استان تهران در انتخاب شهرهای مربوطه برای ثبت نام در طرح ملی مسکن دقت لازم را داشته باشند و از انتخاب شهرها بر اساس علایق خود پرهیز کنند زیرا در فیلترینگ متقاضیان مسائل مسکن بررسی می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اذعان داشت: 40 هزار متقاضی در پنج شهر ایوانکی، هشتگرد، پرند، رباط کریم و پاکدشت از مزایای این طرح بهره مند هستند که فقط مختص شهروندان تهرانی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر برای شهرهایی که برای آنها زمین در نظر گرفته شده است ثبت نام انجام می شود، افزود: در استان تهران در 12 شهرستان اسلامشهر، پاکدشت، پیشوا، رباط کریم، ورامین، بومهن، دماوند، رودهن، امکان ثبت نام وجود دارد. شهر جدید فیروزکوه هشتگرد، شهر جدید پرند و شهر جدید ایوانکی فراهم شده است.

محبت خواه با بیان اینکه زمان ساخت مسکن ملی بین 2 تا 3 سال است، ابراز امیدواری کرد: نهضت ملی مسکن درهای امید اشتغال و ازدواج را به ویژه برای جوانان استان تهران باز کند.این مطلب را هم بخوانید  نوسازی 22288 واحد مسکونی روستایی در 10 ماه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا