اخبار

مجید کیانپور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک: مجموع ظرفیت فنی و مهندسی شرکت آزمایشگاه به 600 نوع خدمات می رسد.

[ad_1]

مجید کیان پور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک 67 ساله شد و امروز با بیش از پیش با بیش از 1020 شعبه در سراسر کشور، حدود 23 درصد از سهم بازار ژئوتکنیک کشور را در اختیار دارد و با هدف دستیابی به سهم 30 درصدی از این بازار، به بیش از 37 دستگاه اجرایی در پروژه های عمرانی حتی در دوران جنگ تحمیلی و در 42 سال گذشته خدمات رسانی می کند. سالها همواره تلاش کرده است در ارائه خدمات فنی، مهندسی و مطالعاتی و کنترل کیفی پروژه های زیربنایی و عمرانی کشور نقشی بی بدیل داشته باشد.

کیانپور خاطرنشان کرد: در حال حاضر این آزمایشگاه 560 نوع خدمات و آزمایش مختلف را در تمامی پروژه های عمرانی در سراسر کشور انجام می دهد و در نظر داریم این تعداد را به 600 آزمایش برسانیم که شامل تعدادی تست فنی در هفته حمل و نقل و این خواهد بود. سال، دهه فجر». و یک تخصص جدید به سبد خدمات شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک اضافه شد. این به کارفرمایان اطمینان می دهد که با مراجعه به آزمایشگاه می توانند به انواع خدمات دسترسی داشته باشند.

وی افزود: این آزمایشگاه قراردادها و تفاهم نامه های همکاری متعددی در زمینه کنترل کیفی و پروژه های زیربنایی با نهادهای مختلف به ویژه وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، وزارت نفت و وزارت صمت منعقد کرده و مستمر است. و همکاری خوبی با این نهادها داشته باشد.» در سراسر کشور داشته و دارد.

کیان پور با اشاره به نقش آزمایشگاه در ارائه آموزش های تخصصی به متخصصان موسسات مختلف و ناظران پروژه ها، افزود: سالانه بیش از 100 هزار ساعت آموزشی برای به روز رسانی و توانمندسازی کارشناسان و مدیران اجرایی در سراسر کشور، دوره های آموزشی، سمینارها و تخصصی برگزار می شود. کارگاه ها.” .

وی گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برای تربیت مهندس ناظر تلاش مضاعف کرده و با بهره گیری از اساتید مجرب، کیفیت و توان تخصصی شرکت کنندگان در این دوره ها را ارتقا می دهد.

 

این مطلب را هم بخوانید  اخبار ساختمان بازار مسکن در حال آماده شدن برای رکود است

مجید کیانپور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک: مجموع ظرفیت فنی و مهندسی شرکت آزمایشگاه به 600 نوع خدمات می رسد.

توسط مجید کیانپور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آزمایشگاه فنی و مهندسی خاک: مجموع ظرفیت فنی و مهندسی شرکت آزمایشگاهی برای اولین بار در ساختمان نیوز به 600 نوع خدمات می رسد. ظاهر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا