اخبار

جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها

[ad_1]

به نقل از خانه ملت، محمدرضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح ساماندهی ساخت و ساز در روستاها و روستاها از خرید زمین در روستا و شهر خبر داد. مبارزه با زمین خواری و ساخت و سازهای غیرمجاز انجام دهد و دستگاه های اجرایی مسئول با این تخلفات برخورد قاطع نکنند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم شهرها و روستاها نه تنها باعث تخریب اراضی کشاورزی و زشتی شهرها و روستاها می شود، بلکه باعث واگذاری زیرساخت ها و امکاناتی از این قبیل می شود. به عنوان آب، برق و گاز به این مناطق». تحمیل می کند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح ساماندهی ساخت و سازها در حریم روستاها و مبارزه با زمین خواری، ضمن اصلاح ساخت و سازها، حفاظت از روستا و جلوگیری از ساخت و سازهای زیر نظر را می گیرد. سیستم مهندسی و از غصب زمین. همچنین جلوگیری می کند. در واقع با این طرح که هم اکنون در کمیسیون عمران در حال بررسی و چکش کاری است از زمین خواری و ساخت و ساز غیرمجاز و تغییر کاربری اراضی کشاورزی جلوگیری می کنیم.

جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها

این مطلب را هم بخوانید  تماس با دانشجو یا کارشناس معماری و دکوراسیون مسلط به کار در فضای مجازی از قبیل: اینستاگرام و نرم افزارهای معماری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا