اخبار

جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در تهران

استاندار تهران به شهرداران دستور داد

 

 

استاندار تهران برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز را یکی از ملاک های ارزیابی دستگاه ها دانست و گفت: از شهرداران می خواهیم از ساخت و سازهای غیرمجاز در استان جلوگیری کنند.

به گزارش ساختمان آنلاین: محسن منصوری درباره ساخت و سازهای غیرمجاز در استان تهران گفت: پروژه ساخت و ساز غیرمجاز بی شناسنامه نداریم و این ساخت و سازها در مناطقی اتفاق می افتد که دستگاه های اجرایی و اجرایی حضور دارند، بنابراین نظارت بر فرمانداری ها، بخشداری ها، جهاد کشاورزی، شهرداری ها و شهرداری ها ضروری است. سازمان های مسئول؛” اما در مقاطعی نیز عزم برخی دستگاه ها برای مقابله با این امر ضعیف بوده است که منجر به ساخت و سازهای غیرمجاز شده است.

وی افزود: به شهرداران استان تهران اعلام کردیم در این مورد برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در استان با جدیت تلاش کنند. به مسئولین مربوطه گفته شده که شاخص ارزیابی دستگاه ها برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز است و ما در این زمینه مصمم و پیگیر هستیم.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه با مجتمع های دولتی با ساخت و سازهای غیرمجاز نیز برخورد می شود، ادامه داد: درخواست رئیس قوه قضائیه مبنی بر اهمیت حفاظت از محیط زیست و عدم تغییر کاربری اراضی کشاورزی را به تمامی دستگاه های اجرایی ابلاغ کردیم. ” هر مجموعه ای در دولت که سازنده غیر مجاز داشته باشد در درجه اول با آن برخورد می شود.

این مطلب را هم بخوانید  بیمه آتش سوزی ساختمان نیوز; آرامش شما در مواجهه با حوادث غیرمترقبه

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا