اخبار

اخبار ساختمان تهرانی ها چقدر منتظر خانه دار شدن هستند؟

[ad_1]

مهدی هدایت، مدیرعامل سابق عمران پردیس با بیان اینکه مدت انتظار خانه دار شدن در تهران به 62 سال رسیده است، گفت: با راه اندازی پایگاه مسکن شهرداری اتفاقات خوبی در حوزه مسکن رخ خواهد داد. پایتخت.”

به گزارش اخبار ساختمان، مهدی هدایت، مدیرعامل سابق عمران پردیس با اشاره به تلاش شهرداری تهران برای عملیاتی شدن آن گفت: نهضت ملی مسکن وی در سایر دستگاه های دولتی بیان کرد: پیرو دستور شهردار تهران در خصوص راه اندازی کمپ مسکن، جلسه ای به ریاست معاون شهرسازی و اعضای مرتبط با کمپ تشکیل شد.

او گفت: «تصمیمات خوبی برای گرفتن است طرح نهضت ملی مسکن پذیرفته شد، ادامه داد: به عنوان کارشناس مسکن پیش بینی می کنم با توجه به آسیب شناسی معاونت شهرسازی در بحث ساخت و ساز مسکن در تهران قطعا یک سری اتفاقات خوب رخ دهد. با توجه به اینکه دوره دسترسی مردم به مسکن در تهران به 62 سال رسیده و قیمت مسکن در پایتخت از بسیاری از شهرهای مهم دنیا بالاتر رفته است، لازم است اقدامات موثری در این زمینه انجام شود.

این کارشناس مسکن تصریح کرد: تمرکز جلسه بر کاهش زمان صدور پروانه و استفاده از ظرفیت اراضی نهادها و بنیادها برای تسهیل در صدور پروانه و … بود. ما در شهرداری منطقه 19 نیز برای ساخت حدود 21 هزار خانه اعلام آمادگی کرده ایم.

هدایت یادآور شد: سازمان نوسازی شهر تهران وظایف خوبی در بحث دارد ساخت و ساز مسکن قبول داریم و مطمئنیم با رویکرد فعلی اتفاقات بسیار خوبی در حوزه مسکن شهر تهران خواهد افتاد.

این مطلب را هم بخوانید  اخبار ساختمان قیمت ملک بزرگ در تهران چقدر است؟

MeetNews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا