اخبار

اخبار ساختمان از کدام خانه های پردیس مالیات می گیرند؟

[ad_1]

رئیس شرکت عمران شهر جدید پردیس از تبدیل شدن پردیس طی 2 سال آینده به شهری با تمامی امکانات زیربنایی و روبنایی خبر داد و از اجرای قانون مالیات خانه های خالی برای واحدهایی که در پردیس خالی بوده اند، خبر داد. بیش از 2 سال

به گزارش اخبار ساختمان، به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پیمان پیرفرشی اعلام کرد که طی 2 سال آینده از اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی پردیس به شهری با تمامی امکانات زیربنایی و روبنایی تبدیل می شود. واحدهای بیش از 2 سال پردیس خالی است.

رئیس شرکت عمران شهر جدید پردیس در خصوص تصفیه خانه شماره 2 پردیس با اشاره به اینکه کار روزانه در حال پیگیری است، گفت: در اسفندماه و قبل از پایان سال دو تالاب تصفیه فاضلاب در پردیس راه اندازی می شود تا امکان پذیر شود. انتقال فاضلاب».

پیر فرشی درباره آخرین وضعیت تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر پردیس توضیح داد: تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر پروژه به پروژه، بلوک به بلوک و واحد به واحد در حال انجام است که با اولویت رفع نواقص انجام می شود. واحدهای تحویل، واحدهایی که در آستانه تحویل هستند. ، برای تکمیل واحدهایی که در مرحله سفت کاری هستند برای رفع مشکلات مردم تامین اعتبار می شود.

وی ادامه داد: زیرساخت های مسکن مهر پردیس 90 درصد پیشرفت دارد و در تمامی فازها آب، برق، گاز، فاضلاب، شبکه آب، شبکه فاضلاب کار شده است. همچنین قرار است ضمن تکمیل واحدها، مشکلات زیرساختی نیز برطرف شود.

رئیس شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه 20 قرارداد مشارکتی برای تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی پردیس به ارزش بیش از چهار هزار میلیارد تومان منعقد شده است، گفت: در خصوص پروژه های روبنایی از جمله مسجد، مدرسه، درمانگاه، فضای سبز و … سایر خدمات عمومی کار در قالب بسته های مشارکتی در حال انجام است.

این مطلب را هم بخوانید  اخبار ساختمان آیا اجاره بهای خانه در ایالات متحده همچنان افزایش می یابد؟

پیرفرشی با تاکید بر اینکه در دو سال آینده که محصولات پروژه های مشارکتی شهر به ثمر می رسد، پردیس به شهری با تمامی امکانات و خدمات زیربنایی و روبنایی تبدیل می شود، از تعامل مناسب با شهرداری در خصوص تحویل شهرداری پردیس خبر داد. خدمات.

وی در خصوص تعیین تکلیف واحدهای خالی پردیس اعلام کرد: حدود 2 تا 3 هزار واحد در شهر پردیس وجود دارد که عموماً در اختیار دلالان است و صاحبان آنها واحدها را تحویل نداده اند و این واحدها دائما در حال خرید و فروش هستند. ، پیشرو غیر مسکونی. در همین راستا مقرر شد واحدهای مسکونی خالی پردیس که بیش از 2 سال خالی از سکنه بوده اند طبق قانون خانه های خالی مشمول جریمه و مالیات شوند. این واحدها به سازمان امور مالیاتی معرفی خواهند شد.

تجارت آنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا