ساختمان

پیکاپ فورد EarthRoamer LTi معرفی شد

[ad_1]

Erthorumer از خودروی تفریحی LTi رونمایی کرد که بر روی ون فورد F-550 Superduty با بدنه فیبر کربن و امکانات رفاهی لوکس نصب خواهد شد.

وسایل نقلیه تفریحی مبتنی بر ون در اشکال و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. گاهی اوقات آنها حتی ون نیستند، مانند آخرین محصول EarthRoamer. LTi EthoRoomer که بر اساس پیکاپ فورد F-550 Superdiet ساخته شده است، تمام امکانات پیاده روی در طبیعت را با تجهیزات پیشرفته، ساختار فیبر کربنی و قابلیت رانندگی خارج از جاده ترکیب می کند تا علاقه مندان به سفرهای طولانی مدت بتوانند به معنای واقعی کلمه خود را انجام دهند. راه در بیابان و مناطق. راه دور را پیدا کنید.

EarthRoamer LTi / Romer Heritance Recreational Vehicle

وارث LTi به طور پیش فرض سبک وزن نیست و بدنه بزرگ فورد Superduty دارد. اما این بدان معنا نیست که هیچ پیشرفت قابل توجهی نسبت به مکان های تفریحی استاندارد وجود ندارد. بدنه LTi به طور کامل از فیبر کربن ساخته شده است که نه تنها وزن را کاهش می دهد، بلکه به خودرو استحکام قابل توجهی می دهد. وزن در هر خودرویی با هر کاربردی مهم است، اما برای یک وسیله نقلیه آفرود بزرگ (RV) که قادر به رانندگی در خارج از جاده است، کاهش جرم با مرکز ثقل پایین‌تر یک مزیت فوق‌العاده است.

EarthRoamer LTi / Romer Heritance Recreational Vehicle

وزن سبک همچنین به ارث LTi اجازه می دهد تا سوخت و آب زیادی را برای ماجراجویی و سفرهای طولانی حمل کند. ظرفیت حمل آب این خودرو 378 لیتر است که 227 لیتر آن به فاضلاب اختصاص دارد. مخزن 360 لیتری سوخت مورد نیاز موتور 7.6 لیتری هشت سیلندر توربوشارژ را تامین می کند. اما چیزی که سرنشینان در این وسیله تفریحی نخواهند یافت یک مخزن پروپان یا یک ژنراتور داخلی است. Erthromer از پنل های خورشیدی کافی روی سقف برای تولید 1320 وات برق استفاده می کند و همچنین یک باتری لیتیوم یونی 11000 وات ساعتی برای تجهیزات داخل کابین وجود دارد.

این مطلب را هم بخوانید  همزمان بیستمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در سراسر کشور برگزار شد

کابین LTi Arthommer در چندین حالت مختلف با ظرفیت حداکثر 6 نفر و ظرفیت خواب چهار نفر قابل سفارش است. صرف نظر از چیدمان خاص، سرنشینان داخل این وسیله تفریحی آشپزخانه و حمام خواهند یافت. علاوه بر مبلمان، فضای ناهار خوری قابل تنظیم، اسکان کابین و فضای ذخیره سازی چشمگیر در داخل و خارج کابین وجود خواهد داشت. دلار آغاز می شود. با این حال، به نظر نمی رسد دسترسی آسان به وسایل نقلیه تفریحی LTi برای مشتریان مشتاق امکان پذیر باشد. زیرا مقامات آرتور رومر می گویند از زمان تحویل سفارش به خودرو، یک لیست انتظار هشت ماهه وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا